Vi behandler din forespørsel, vennligst vent

Strilen_580x435

Kontaktinformasjon

Resepsjonen

Kvassnesvegen 23 (Foss-bygget) i Knarvik, like ved E39. Opningstider er 08.30-16, måndag til fredag.
Postadresse: Kvassnesvegen 23, 5914 Isdalstø.

Telefon: 56 34 30 30 Tips: 97 15 10 20.
E-post: avisa@strilen.no

Tilsette - redaksjonen

Tips: 97 15 10 20

Eirik Langeland Fjeld - Ansvarleg redaktør
Mobil: 959 97 237 eirik.langeland.fjeld@strilen.no
Siv Berg Lutro - Nyheitsleiar
Mobil: 922 09 916 siv.berg.lutro@strilen.no
Henrik Hauken - Journalist
Mobil: 413 68 416 henrik.hauken@strilen.no
Erlend Nordland Kristiansen - Journalist
Mobil: 478 41 402  erlend@strilen.no
Gunn Berit Wiik Berg - Journalist
Mobil: 906 82 488 gunn.berit@strilen.no
Anne-Lise Nordpoll - Journalist
Mobil: 986 96 459 anne-lise@strilen.no

Tilsette - marknad


Heidi Vågenes Villanger- Marknadssjef
Mobil: 909 25 024 - heidi.villanger@aslokalavisene.no
Kathrine Nes Kleppe - Marknadskonsulent
Mobil: 952 17 834 - kathrine.nes.kleppe@aslokalavisene.no
Martin Roska - Marknadskonsulent
Mobil: 452 19 271 - martin.roska@aslokalavisene.no

Kundesenter

Åpningstider telefon
Mandag - fredag: 07:00-17:00
Lørdag: 08:00-15:00
Søndag: 09:00-12:00 

Åpningstider chat
Mandag - fredag: 07:00-19:00
Lørdag: 08:00-16:00
Søndag: 09:00-13:00